Karel Appel - Karel Appel , gesigneerde grote zeefdruk - oplage 100 ex. - 1977 - Verkocht

Karel Appel , gesigneerde grote zeefdruk - oplage 100 ex. - 1977 kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel , gesigneerde grote zeefdruk - oplage 100 ex. - 1977 kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel , gesigneerde grote zeefdruk - oplage 100 ex. - 1977 kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel , gesigneerde grote zeefdruk - oplage 100 ex. - 1977 kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel , gesigneerde grote zeefdruk - oplage 100 ex. - 1977 kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel , gesigneerde grote zeefdruk - oplage 100 ex. - 1977 kopen? Bied vanaf 350!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Karel Appel Zeefdruk 1977

Deze originele zeefdruk is onderdeel uit de map " Seven Summer Days " door Karel Appel in samenwerking met Henk van der Vet, die bestaat uit de serie van 14 zeefdrukken, genummerd 1 t/m 100. De map is uitgegeven door Galerie Nova Spectra's te 's Gravenhage. De serie is afgebeeld in het boek Karel Appel van Henk van der Vet.

Techniek : Zeefdruk

Bladformaat : 85 x 70 cm

Oplage : 74 / 100

Jaartal: 1977

Ingelijst : Nee, de zeefdruk is nog nooit ingelijst geweest

Handgesigneerd : Karel Appel '77

Mooi kleurrijke zeefdruk van Karel Appel !!!

De zeefdruk wordt verzonden, aangetekend en verzekerd in een nieuwe stevige verzendkoker.

De verzendkosten zijn voor de koper.