| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karel Appel Zeefdruk 1977
Deze originele zeefdruk is onderdeel uit de map " Seven Summer Days " door Karel Appel in samenwerking met Henk van der Vet, die bestaat uit de serie van 14 zeefdrukken, genummerd 1 t/m 100. De map is uitgegeven door Galerie Nova Spectra's te 's Gravenhage. De serie is afgebeeld in het boek Karel Appel van Henk van der Vet.
Techniek : Zeefdruk
Bladformaat : 85 x 70 cm
Oplage : 74 / 100
Jaartal: 1977
Ingelijst : Nee, de zeefdruk is nog nooit ingelijst geweest
Handgesigneerd : Karel Appel '77
Mooi kleurrijke zeefdruk van Karel Appel !!!
De zeefdruk wordt verzonden, aangetekend en verzekerd in een nieuwe stevige verzendkoker.
De verzendkosten zijn voor de koper.
| Transport | |
| Garantie | |