Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 62 x 46 cm (h x b) |
Passe-partout | 84 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 71/120 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De witte rand is iets vergeeld op sommige plaatsen. Het Passe-partout is ook verkleurd. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |
Starttijd | 6-9-2022 om 15:56 |
Eindtijd | 12-9-2022 om 22:52 |