Karel Appel - Kleuren litho: "Menselijk figuur" - Verkocht

Karel Appel - Kleuren litho: "Menselijk figuur" kopen? Bied vanaf 1095!
Karel Appel - Kleuren litho: "Menselijk figuur" kopen? Bied vanaf 1095!Karel Appel - Kleuren litho: "Menselijk figuur" kopen? Bied vanaf 1095!Karel Appel - Kleuren litho: "Menselijk figuur" kopen? Bied vanaf 1095!Karel Appel - Kleuren litho: "Menselijk figuur" kopen? Bied vanaf 1095!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen62 cm x 46 cm (h x b)
Passe-partout84 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage71/120
Kleurenlitho van Karel Appel. Nummer: 71/120. Afmetingen incl passe-partout: H84 x b64cm. Afmetingen voorstelling: H62 x b46cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid zal worden meegestuurd.

Dit werk is door de vorige koper niet betaald. Vandaar dat het nogmaals wordt aangeboden.

De witte rand is iets vergeeld op sommige plaatsen.  Het Passe-partout is ook verkleurd.

Dit item is verkocht voor 1.259,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-09-2022 om 15:56
Eindtijd:12-09-2022 om 22:52
PLBB
12 sep. / 22:42
€ 1095