Karel Appel - Kleurenzeefdruk: de tovenaar - 1977 - Verkocht

Karel Appel - Kleurenzeefdruk: de tovenaar - 1977 kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Karel Appel - Kleurenzeefdruk: de tovenaar - 1977 kopen? Bied vanaf 225!Karel Appel - Kleurenzeefdruk: de tovenaar - 1977 kopen? Bied vanaf 225!Karel Appel - Kleurenzeefdruk: de tovenaar - 1977 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (317)
  • Karel Appel (1921-2006)
Jaartal1977
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA

Fraaie kleuren zeefdruk van Karel Appel uit 1977. Titel: De tovenaar.

Afmeting blad 50 x 50 cm, in perfecte staat, nooit ingelijst geweest. Handgesigneerd EA exemplaar, zowel gesigneerd door Karel Appel als door meesterdrukker Henk vd Vet. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bijzonder om te weten is dat deze zeefdruk afkomstig is uit de privé collectie van Henk van der Vet (Met Karel Appel maakte Henk van der Vet in 1977 onder andere het album Seven Summer Days, waarin zijn fotografieken door Appel zijn ingeschilderd).

In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-04-2020 om 21:31
Eindtijd:20-04-2020 om 23:07
jossedema
20 apr. / 22:50
€ 180