Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E.A |
Kunstenaar: Karel Appel
Titel: de tovenaar
Techniek: Zeefdruk
Jaar: 1977
Nummer: E.A exemplaar
Afmetingen: H50 x b50cm
Gesigneerd: met de hand, links onderaan(door Karel Appel en Henk vd Vet)
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
In zeer goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westland, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Westland, Nederland |
Starttijd | 9-8-2021 om 13:58 |
Eindtijd | 13-9-2021 om 21:51 |