Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980) - Verkocht

Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980) kopen? Bied vanaf 600!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980) kopen? Bied vanaf 600!Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980) kopen? Bied vanaf 600!Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980) kopen? Bied vanaf 600!Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980) kopen? Bied vanaf 600!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1980
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 74 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst 112 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Litho van Karel Appel met de titel: 'Compositie met figuur' uit 1980. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar. Inclusief aankoopfactuur Galerie Jaszki 1998.

Titel: Compositie met figuur
Jaar: 1980
Techniek: Litho
Oplage: 45/175
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 74 x 54 cm
Afmeting lijst (HxB): 112 x 92 cm
Conditie werk: Goed
Conditie lijst: Gebruikt
Provenance:  Galerie Jaszki, 1998
Referentie: ZK3001344

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hamont-achel, België