Karel Appel - Litho - gesigneerd - ingelijst - E/A - Verkocht

Karel Appel - Litho - gesigneerd - ingelijst - E/A kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Litho - gesigneerd - ingelijst - E/A kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - Litho - gesigneerd - ingelijst - E/A kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - Litho - gesigneerd - ingelijst - E/A kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - Litho - gesigneerd - ingelijst - E/A kopen? Bied vanaf 450!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Glasschade
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Glasschade 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E/A
Prachtige zeldzame litho van Karel Appel. Handgesigneerd en genummerd E/A

Op de foto's is weerspiegeling zichtbaar.

Het werk is in zeer goede staat.

Geschatte periode midden jaren 70

Verzending buiten Nederland zonder de lijst.
Verzending binnen Nederland zonder glas.

Verzending via Swift koeriers ook mogelijk tegen de daarvoor geldende tarieven.
Werk in zeer goede staat, glas is stuk en lijst is verouderd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00