Karel Appel - Litho, uit de reeks 'Seven Summerdays' uit 1977 - Verkocht

Karel Appel - Litho, uit de reeks 'Seven Summerdays' uit 1977 kopen? Bied vanaf 315!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Litho, uit de reeks 'Seven Summerdays' uit 1977 kopen? Bied vanaf 315!Karel Appel - Litho, uit de reeks 'Seven Summerdays' uit 1977 kopen? Bied vanaf 315!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 79 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst 95 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Litho, uit de reeks 'Seven Summerdays' uit 1977, genummerd 57/100
Handgesigneerd met potlood.
Beeldformaat: 79 x 57 cm.
Ingelijst in prachtige , zwarte aluminium lijst met passepartout, ophangklaar

  • Vanwege de grootte en kwetsbaarheid verdient bezorgen de voorkeur (muv de eilanden)
    I.v.m. coronacrisis is bezorgen in Nederland  € 17,00 muv de eilanden en naar België via koerier (zie onderstaand).
    Het risico op glasbreuk is voor rekening van koper.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN