Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / 76x56cm / SIG / 1988 - Verkocht

Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / 76x56cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 495!
Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / 76x56cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / 76x56cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / 76x56cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / 76x56cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 495!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/60
Karel Appel (1921-2006).
Titel: "Los Pajaros".
Aquatint-kleurets op dik handgeschept papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 5/60.
1988.
Proper blad.
Blad: 76x56.
Niet ingekaderd.

Kunstwerk enkel ophalen na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Nieuwstaat.

Dit item is verkocht voor 569,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-08-2022 om 10:57
Eindtijd:13-09-2022 om 20:07
IsabeldeLange
13 sep. / 19:10
€ 495