| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Heel fraai werk met prachtige kleuren.
Goed ingelijst, gesigneerd.
Het is een H.C.(hors commerce!)
Verkeert in onberispelijke staat. Afmetingen lijst 95 bij 75 Afmetingen kunstwerk 74 bij 54cm.
Gezien de afmetingen en kwetsbaarheid bij voorkeur afhalen in Zutphen
Eventueel bezorging in overleg
| Transport | |
| Garantie | |