Karel Appel - morning face and blue sea van Karel Appel - Verkocht

morning face and blue sea van Karel Appel kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

morning face and blue sea van Karel Appel kopen? Bied vanaf 475!morning face and blue sea van Karel Appel kopen? Bied vanaf 475!morning face and blue sea van Karel Appel kopen? Bied vanaf 475!morning face and blue sea van Karel Appel kopen? Bied vanaf 475!morning face and blue sea van Karel Appel kopen? Bied vanaf 475!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Heel fraai werk met prachtige kleuren.

Goed ingelijst, gesigneerd.

Het is een H.C.(hors commerce!)

Verkeert in onberispelijke staat. Afmetingen lijst 95 bij 75 Afmetingen kunstwerk 74 bij 54cm.

Gezien de afmetingen en kwetsbaarheid bij voorkeur afhalen in Zutphen

Eventueel bezorging in overleg