Karel Appel - Oude en fraaie zeefdruk, litho Karel Appel - Abstract - Verkocht

Oude en fraaie zeefdruk, litho Karel Appel - Abstract kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Oude en fraaie zeefdruk, litho Karel Appel - Abstract kopen? Bied vanaf 60!Oude en fraaie zeefdruk, litho Karel Appel - Abstract kopen? Bied vanaf 60!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie druk op doek en gespannen op hout voorzien van originele sticker op de achterzijde.

Afmetingen zijn circa 50 bij 65 cm.

Zeer lage vanaf prijs!