Fraaie grote zeefdruk van karel appel uit 1979 getiteld: Paysage/Visage. Gedrukt in een oplage van 175 stuks oplage nummer van dit werk :51/175. Links onder blindstemple van atelier dumas in New York.
Het werk is in niewstaat mooi en strak ingelijst,ophangklaar. Op de achterkant een foto en echtheids verklaring van galerie [zie foto]. Het werk is genummerd en gesigneerd door karel appel met wit potlood.
Gezien de grote en kwetsbaarheid van dit werk is verzenden niet mogelijk. Afhalen kan in Eindhoven. Bezorging is mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,30/km
Nieuwstaat