Karel Appel - personage rouge et jaune - Verkocht

Karel Appel - personage rouge et jaune kopen? Bied vanaf 750!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - personage rouge et jaune kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - personage rouge et jaune kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - personage rouge et jaune kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - personage rouge et jaune kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - personage rouge et jaune kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - personage rouge et jaune kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - personage rouge et jaune kopen? Bied vanaf 750!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 116 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50
Fraaie in werkelijke nieuw staat verkeerde zeefdruk van Appel:Personage rouge et jaune.
slechts 50 exemplaren van gemaakt
Oplage nummer 30/50
Mooi ingelijst in nieuwe passe partout en ontspiegeld glas.
Op de achterkant getekend door Henk van der vet.
Galerieprijs 1350 euro zonder inlijsting.

Gezien de waarde en kwetsbaarheid /grootte van dit werk verdiend afhalen bij voorkeur uiteraard.
Dit kan in Eindhoven of drachten.
Persoonlijk bezorgd worden kan ook,in overleg tegen km vergoeding ,max 250 kilometer [enkel]
nvt
Binnen Nederland € 8,95