Litho Karel Appel uit 1978 . Deze litho heeft Karel Appel toentertijd speciaal gemaakt voor het magazine "Avenue" . De titel is "Rustende kikker" de lezers van Avenue konden toen, zoals in de omschrijving stond, een Karel Appel voor een vriendenprijs kopen. Deze vriendenprijs was Fl. 250,- De aluminium lijst ( professioneel ingelijst) wordt er zonder extra kosten, indien gewenst bijgeleverd.
Nieuwstaat
perfecte staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Weert, Nederland
Tot 5 kg.
€ 6,75
Extra