| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Uit de beroemde schilderskist van Karel Appel. Gedrukt bij meesterdrukker Wout van der Vet.
de tovernaar.
Nooit ingelijst geweest en in mint conditie. Afmetingen 50 bij 50.
Gesigneerd en genummerd 223 van de oplage 300.
Zie alle fotos.
Bij voorkeur afhalen in Zutphen; eventuele verzending/bezorging in overleg
| Transport | |
| Garantie | |