Karel Appel - Schilderskist, zeefdruk de tovenaar - Verkocht

Schilderskist, zeefdruk de tovenaar kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Schilderskist, zeefdruk de tovenaar kopen? Bied vanaf 275!Schilderskist, zeefdruk de tovenaar kopen? Bied vanaf 275!Schilderskist, zeefdruk de tovenaar kopen? Bied vanaf 275!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Uit de beroemde schilderskist van Karel Appel. Gedrukt bij meesterdrukker Wout van der Vet.

 de tovernaar.

Nooit ingelijst geweest en in mint conditie. Afmetingen 50 bij 50.

Gesigneerd en  genummerd 223 van de oplage 300.

Zie alle fotos.

Bij voorkeur afhalen in Zutphen; eventuele verzending/bezorging in overleg