Karel Appel - See me running again

Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!
Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 58/175
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
See me running again
Litho
Beeldmaat 55 x 75 cm (hoogte x breedte) en lijstmaat 83 x 103 cm
Blauwe houten lijst, museumglas
Oplage 58/175
1978
Certificaat van echtheid afgegeven door Famous, Amsterdam
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoevelaken, Nederland