Kleurrijke zeer fraaie zeefdruk van Karel Appel uit 1982 Lage oplage van 90 stuks. Oplage nummer 9/90. Wordt weinig aangeboden. Mooi ingelijst in aluminium geborstelde lijst. Ophangklaar kan zo aan de muur. Uiteraard handgesigneerd en gedateerd en genummerd door Karel Appel. Gedrukt door henk van der vet. Droogstempel van der vet in papier gedrukt rechts onder
Het werk is gezien de grote en kwetsbaarheid niet op te sturen. Afhalen kan in Eindhoven of Drachten. Een eventuele bezorging is bespreekbaar kosten koper.
Nieuwstaat
koeriersdienst