Karel Appel - Untitled - Verkocht

Karel Appel - Untitled kopen? Bied vanaf 300!
Karel Appel - Untitled kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Untitled kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Untitled kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Untitled kopen? Bied vanaf 300!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 57 cm (h x b)
Lijst62 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel appel    AP
mooi ingelijst en met beschermingshoeken

zo goed als nieuw

Dit item is verkocht voor 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-08-2020 om 09:09
Eindtijd:07-09-2020 om 22:43
tvooster
07 sep. / 22:37
€ 300