Karel Appel - Zeefdruk - Verkocht

Karel Appel - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 395!

Verkoopprijs: € 440,00

Karel Appel - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (315)
  • Karel Appel (1921-2006)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA(epreuve d'artiste)

Kleuren zeefdruk van Karel Appel.  Nummer: EA(epreuve d'artiste)

Afmeting blad H53.5 x b38 cm. Afmetingen voorstelling: H44 x b32 cm.

De zeefdruk is gesigneerd door Karel Appel. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild

Het werk is om de voorstelling heen verkleurd door een vorige inlijsting

Dit item is verkocht voor 440,00
Starttijd:18-04-2019 om 13:46
Eindtijd:29-04-2019 om 21:04
Biedingen (4)
penguinz
29 apr. / 20:49
€ 440
noortje3
29 apr. / 20:49
€ 420
penguinz
29 apr. / 20:49
€ 415
noortje3
29 apr. / 12:54
€ 395