Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Piotr Konkel - Groot /Gallerieprijs. 950,-
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Kees Andrea
Symbolische voorstelling van een hand vol leven
Losbladig, beeldmaat 16x19, bladmaat 27x32
Gesigneerd r.o. 'Kees Andrea' en gemnogrammeerd r.o. in de druk 'KA'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 1-5-2017 om 9:47 |
Eindtijd | 6-5-2017 om 14:47 |