Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 75 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
De aquarel heeft een vouw in het midden. De lijst is beschadigd. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede (n-h), Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Heemstede (N-H), Nederland |
Starttijd | 10-10-2022 om 21:02 |
Eindtijd | 16-10-2022 om 19:20 |