Kees van Bohemen - Kees van Bohemen: Litho, Station - Verkocht

Kees van Bohemen - Kees van Bohemen: Litho, Station kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees van Bohemen - Kees van Bohemen: Litho, Station kopen? Bied vanaf 80!Kees van Bohemen - Kees van Bohemen: Litho, Station kopen? Bied vanaf 80!Kees van Bohemen - Kees van Bohemen: Litho, Station kopen? Bied vanaf 80!Kees van Bohemen - Kees van Bohemen: Litho, Station kopen? Bied vanaf 80!Kees van Bohemen - Kees van Bohemen: Litho, Station kopen? Bied vanaf 80!
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 18/100

Titel: Station
Jaartal: 1984
Afmetingen blad: 76 cm x 106 cm
Oplage: 18/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: Beeld in goede staat, enkele zeer lichte kreukjes. Lichte verkleuring en enkel papierbeschadigingen langs de uiterste rand van het blad (ingelijst met nieuw passe-partout niet zichtbaar

Administratieve code:

QQAA

Enkele zeer lichte kreukjes. Lichte verkleuring en enkel papierbeschadigingen langs de uiterste rand van het blad (ingelijst met nieuw passe-partout niet zichtbaar)
Binnen Nederland € 11,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 29,50