Kees van Bohemen - Kees van Bohemen - Zeefdruk - "Haan" - Verkocht

Kees van Bohemen - Zeefdruk - "Haan" kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees van Bohemen - Zeefdruk - "Haan" kopen? Bied vanaf 60!Kees van Bohemen - Zeefdruk - "Haan" kopen? Bied vanaf 60!Kees van Bohemen - Zeefdruk - "Haan" kopen? Bied vanaf 60!
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeefdruk Kees van Bohemen.  Titel: "Haan".  Zeefdruk die in geen enkel opzicht verschilt met de uiteindelijke gesigneerde, gedateerde en genummerde exemplaren. Afmetingen blad H92.5cm x b64.5cm.  Achterop voorzien van een notarieel atelier stempel. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet. Het werk is niet gesigneerd.  Conditie: in goede staat. Rechts bovenin zit een kleine vouw in de hoek. Goed ingelijst valt dit niet meer op.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland