Kees van Bohemen - Lady between the curtains - Verkocht

Kees van Bohemen - Lady between the curtains kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees van Bohemen - Lady between the curtains kopen? Bied vanaf 75!Kees van Bohemen - Lady between the curtains kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  je_krikken

Lid sinds 2018
1 verkochte items
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen73 cm x 50 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een kleurenlitho uit 1979

Met de hand gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Oplage HC (Hors Commerce) V/V

Beeldmaat 73 x 50 cm. Lijst 90 x 70 cm.

Goede kwaliteit lijst.

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2020 om 12:41
Eindtijd:05-02-2021 om 17:54
Kkw
05 feb. / 12:06
€ 60