Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 38/100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zit wat verkleuring, door een vorige inlijsting. Ook zit er links bovenin de hoek, een kleine kreukel | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 16-4-2021 om 13:49 |
Eindtijd | 25-4-2021 om 19:25 |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |