Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets - Verkocht

Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets kopen? Bied vanaf 40!Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets kopen? Bied vanaf 40!Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets kopen? Bied vanaf 40!Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets kopen? Bied vanaf 40!Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets kopen? Bied vanaf 40!Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Poppe Damave
Voorstelling van de bekende driemaster Cutty Sark, bij Greenwich in Londen
Losbladig, beeldmaat 13x17, bladmaat 16x21
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Poppe Damave'
Getiteld in potlood l.o.: 'Cutty Sark Londen'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-10-2022 om 11:24
Eindtijd:05-11-2022 om 19:48
Robert31
04 nov. / 23:20
€ 40