1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van items die voor de eerste keer zijn aangeboden (dus geen heraanbiedingen). Wilt u alle items actief in de veiling bekijken? Kijk dan bij Volledig Aanbod.

Nico Vrielink - Kleurenoffset-litho --VROUW in WITTE DOEK ---Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 69!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenoffset-litho --VROUW in WITTE DOEK ---Handgesigneerd.
Techniek Offset
Afmetingen 98 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Willem Minderman - Maliestraat Den Haag. (plus extra boekje) kopen? Bied vanaf 59!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Maliestraat Den Haag. (plus extra boekje)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Walter Sauer - Portret van Nicole - 1930 - Heliogravure, gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 100!
Walter Sauer (1889-1927) Belgisch Portret van Nicole - 1930 - Heliogravure, gesigneerd en gedateerd
Techniek Heliogravure
Afmetingen 42 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Willem Minderman - "Dordogne". kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Dordogne".
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 39 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Bram van Velde - Ingelijste kleurenlitho: Compositie kopen? Bied vanaf 350!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Ingelijste kleurenlitho: Compositie
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Willem Minderman - "Canne". kopen? Bied vanaf 49!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Canne".
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Willem Minderman - "Ierland". kopen? Bied vanaf 49!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Ierland".
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Klaas Gubbels - Compositie met tafel kopen? Bied vanaf 90!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Compositie met tafel
Afmetingen 49 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Michel Depypere - Dubrovnik kopen? Bied vanaf 1000!
Michel Depypere (1923-1978) Belgisch Dubrovnik
Techniek Acryl
Afmetingen 117 x 137 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway, kopen? Bied vanaf 85!
Lon Buttstedt (1950) Nederlands Knob, Lemon, Waterway,
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Plateelbakkerij Zenith - crème wit plateel cache potten kopen? Bied vanaf 30!
Plateelbakkerij Zenith (1749-1984) Nederlands crème wit plateel cache potten
Afmetingen 17 x 20 cm (h x b)
Gewicht 2500 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30
Henry Schouten - Ongekend kopen? Bied vanaf 1500!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Ongekend
Afmetingen 100 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Bram van Velde - Zonder titel - litho in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 260!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Zonder titel - litho in nieuwstaat
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260
Friedrich Meckseper - Sonnenuhr kopen? Bied vanaf 249!
Friedrich Meckseper (1936) Duits Sonnenuhr
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
De Sphinx - Vaas grijsblauwige tint kopen? Bied vanaf 25!
De Sphinx (1899) Nederlands Vaas grijsblauwige tint
Afmetingen 15 x 11 cm (h x b)
Gewicht 400 g
€ 25
Gerardus Johannes Ernens - Terrasje/ gezicht op de Middellandse zee kopen? Bied vanaf 50!
Gerardus Johannes Ernens (1935) Nederlands Terrasje/ gezicht op de Middellandse zee
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Gerardus Johannes Ernens - Gezicht op Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Gerardus Johannes Ernens (1935) Nederlands Gezicht op Parijs
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Herman Brood - Zeefdruk met boek: Woedend licht - 2000 kopen? Bied vanaf 150!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk met boek: Woedend licht - 2000
Afmetingen 24 x 34 cm (h x b)
€ 150
Willem Stoop - Olieverf op papier: Boslandschap - 2001 kopen? Bied vanaf 125!
Willem Stoop (1951) Nederlands Olieverf op papier: Boslandschap - 2001
Afmetingen 92 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Janhendrik Dolsma - Ingelijste olieverf: "Morgen" kopen? Bied vanaf 899!
Janhendrik Dolsma (1950) Nederlands Ingelijste olieverf: "Morgen"
Afmetingen 57 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 899
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - 6 Onderzetters porselein kopen? Bied vanaf 25!
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa (1883) Nederlands 6 Onderzetters porselein
Afmetingen 10 x 10 cm (h x b)
Gewicht 550 g
€ 25
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 89 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Jaap van Zijderveld (sr.) - Leiden Steenschoor kopen? Bied vanaf 40!
Jaap van Zijderveld (sr.) (1919-1985) Nederlands Leiden Steenschoor
Techniek Potlood
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
An Goris - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
An Goris (1943-1983) Belgisch zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Techniek Acryl
Afmetingen 155 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Kiny Copinga - Brons, Stijder met schild en speer kopen? Bied vanaf 400!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Brons, Stijder met schild en speer
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 30 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 3970 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Kiny Copinga - Brons, Appeltje kopen? Bied vanaf 300!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Brons, Appeltje
Techniek Brons
Afmetingen 8 x 12 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1380 g
€ 300
Kiny Copinga - Brons, Ingebonden kopen? Bied vanaf 375!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Brons, Ingebonden
Techniek Brons
Afmetingen 52 x 9 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 5465 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Kiny Copinga - Brons, Gesluierde vrouw (Groot) kopen? Bied vanaf 1250!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Brons, Gesluierde vrouw (Groot)
Techniek Brons
Afmetingen 80 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Heartbreak Hotel
Afmetingen 112 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Constant le Breton - Stilleben kopen? Bied vanaf 200!
Constant le Breton (1895-1985) Frans Stilleven
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Hans Kuyper - Winter kopen? Bied vanaf 45!
Hans Kuyper (1955) Nederlands Winter
Techniek Brons
Afmetingen 13.5 x 14 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht 370 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Worst - onbekend kopen? Bied vanaf 175!
Jan Worst (1953) Nederlands onbekend
Afmetingen 108 x 131 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Herman Brood - Pianoman kopen? Bied vanaf 795!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Pianoman
Afmetingen 102 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Meisje met hond kopen? Bied vanaf 70!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Meisje met hond
Techniek Brons
Afmetingen 11 x 7 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1520 g
€ 70
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Meisje met springtouw kopen? Bied vanaf 60!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Meisje met springtouw
Techniek Brons
Afmetingen 15.5 x 5 x 5.3 cm (h x b x d)
Gewicht 540 g
€ 60
Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Flamenco
Afmetingen 117 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Maarten Manson - Dupliek Horizontaal 1973 kopen? Bied vanaf 45!
Maarten Manson (1935) Nederlands Dupliek Horizontaal 1973
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Wil Willemsen - Red dress kopen? Bied vanaf 125!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Red dress
Afmetingen 66 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Willem Minderman - Planten, ets kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Planten, ets
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Vier muisjes in het gras
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Herman Brood - En Voz Baja kopen? Bied vanaf 800!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands En Voz Baja
Techniek Stift
Afmetingen 25.3 x 25.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Jan van Goethem - Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190 kopen? Bied vanaf 95!
Jan van Goethem (1930) Nederlands Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190
Afmetingen 45 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Frank Lejeune - Lakota people kopen? Bied vanaf 200!
Frank Lejeune (1952) Nederlands Lakota people
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!
Ron Meilof (1953-2016) Nederlands Eendjes
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Antoine de Saint-Exupery - LOT 5 STUKS / LE PETIT PRINCE / KLEURLITHO / 40x31cm / DROOGSTEMPEL kopen? Bied vanaf 85!
Antoine de Saint-Exupery (1900-1944) Frans LOT 5 STUKS / LE PETIT PRINCE / KLEURLITHO / 40x31cm / DROOGSTEMPEL
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
€ 85
Raymond Moretti - CONTRABAS MUZIKANT / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!
Raymond Moretti (1931-2005) Frans CONTRABAS MUZIKANT / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Douwe Idema - Douwe Idema Abstract Werk 5 van 6 kopen? Bied vanaf 350!
Douwe Idema (1953) Nederlands Douwe Idema Abstract Werk 5 van 6
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Douwe Idema - Douwe Idema Abstract Werk 4 van 6 kopen? Bied vanaf 200!
Douwe Idema (1953) Nederlands Douwe Idema Abstract Werk 4 van 6
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Douwe Idema - Douwe Idema Abstract Werk 3 van 6 kopen? Bied vanaf 200!
Douwe Idema (1953) Nederlands Douwe Idema Abstract Werk 3 van 6
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200