Nico Vrielink (1958)
Kleurenoffset-litho --VROUW in WITTE DOEK ---Handgesigneerd.
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 98 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |