1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2580 kunstwerken aangeboden
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Elffers - Twee Hanen - Litho kopen? Bied vanaf 50!

Dick Elffers - Twee Hanen - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik Henrichs - Marktdag in Breda - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Hendrik Henrichs - Marktdag in Breda - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Filip Naudts - Drie foto's uit de reeks 'Rendez-Vous' kopen? Bied vanaf 90!

Filip Naudts - Drie foto's uit de reeks 'Rendez-Vous'

Fotografie

Geplaatst doorfnaudts

Jaartal2010
TechniekDigitale Print
Afmetingen29.4 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 395!

Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918

Geplaatst doorbruk21

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen20 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Walty Dudok van Heel - Labrador kopen? Bied vanaf 50!

Walty Dudok van Heel - Labrador

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorTrappel

TechniekAquarel
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!

Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918

Geplaatst doorbruk21

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul de Lussanet - zeefdruk Naakt met vleugeltjes kopen? Bied vanaf 130!

Paul de Lussanet - zeefdruk Naakt met vleugeltjes

Geplaatst doorBerting22

Jaartal1995
Afmetingen80 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Annet Gaaikema - Schilderij, unicum kopen? Bied vanaf 295!

Annet Gaaikema - Schilderij, unicum

Geplaatst doorbase

TechniekAcryl
Afmetingen37 cm x 32 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Cobbaert - Prachtige originele litho van Belgische kunstenaar Cobbaert kopen? Bied vanaf 120!

Jan Cobbaert - Prachtige originele litho van Belgische kunstenaar Cobbaert

Geplaatst doorJohudales

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Serra - Out of Round X kopen? Bied vanaf 999!

Richard Serra - Out of Round X

Geplaatst dooralvarez

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen69.4 cm x 59.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Koster - Stairway To Heaven kopen? Bied vanaf 100!

Theo Koster - Stairway To Heaven

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1998
Afmetingen85 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - Sees Vlag, prachtige originele litho uit 1965 kopen? Bied vanaf 90!

Sees Vlag - Sees Vlag, prachtige originele litho uit 1965

Geplaatst doorJohudales

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brons (Onbekend) - Aankomst Willem I te Scheveningen 1813. Ter herinnering 1913. kopen? Bied vanaf 5!

Brons (Onbekend) - Aankomst Willem I te Scheveningen 1813. Ter herinnering 1913.

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1913
TechniekPenning
Afmetingen4.5 cm x 3.5 cm (h x b)
Jon Marten - Litho - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Jon Marten - Litho - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - litho - 1961 Handdruk kopen? Bied vanaf 45!

Wim Motz - litho - 1961 Handdruk

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1961
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Leusden - Weg met huizen - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Willem van Leusden - Weg met huizen - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - 'Copa Las Vegas' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 695!

Herman Brood - 'Copa Las Vegas' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen100 cm x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacqueline de Jong - Biljart..... avec élégance - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!

Jacqueline de Jong - Biljart..... avec élégance - Kleurenlitho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - 'Tarzan' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 530!

Herman Brood - 'Tarzan' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen123.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - Litho 'De dans' kopen? Bied vanaf 45!

Wim Motz - Litho 'De dans'

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cole Morgan - Man op fiets - ingelijst kopen? Bied vanaf 155!

Cole Morgan - Man op fiets - ingelijst

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen96 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Robert Cox - Oranje bloemen in vaas - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 50!

Robert Cox - Oranje bloemen in vaas - Olieverf op doek

Geplaatst doordaanj

Afmetingen30 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Gust Romijn - Musicerende figuur - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Gust Romijn - Musicerende figuur - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1950
TechniekLitho
Afmetingen32.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jos van Dijk - TILBURG - Litho, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Jos van Dijk - TILBURG - Litho, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Ik' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 620!

Herman Brood - 'Ik' - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekGiclée
Afmetingen74 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 590!

Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Staf Van Elzen - Landschap - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!

Staf Van Elzen - Landschap - Gemengde techniek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen66 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Es - Abstract Landschap met Engel - Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 60!

Kees van Es - Abstract Landschap met Engel - Olieverf op paneel

Geplaatst doordaanj

Jaartal1990
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Miroslaw Balka - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Miroslaw Balka - Zeefdruk, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1993
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Suze de Lint - Brabantse boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 30!

Suze de Lint - Brabantse boerderij - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen15 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle Hoogstra - Stilleven met kruik - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Jelle Hoogstra - Stilleven met kruik - Gouache, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1984
TechniekGouache
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han van Meegeren - Duinen - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Han van Meegeren - Duinen - Lithografie, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen56 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Johannes Haverman - Oude dame in een stoel - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Hendrik Johannes Haverman - Oude dame in een stoel - Ets

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1893
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anthonie Mandos - Retabel-rose - Potlood, acryl op papier, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!

Anthonie Mandos - Retabel-rose - Potlood, acryl op papier, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1992
TechniekAcryl
Afmetingen51 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel Hoogervorst - Moderne compositie - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!

Michel Hoogervorst - Moderne compositie - Gouache, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1988
TechniekGouache
Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Victor RENTY - Expressionistisch compositie -Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!

Victor RENTY - Expressionistisch compositie -Olieverf op doek

Geplaatst doordaanj

Jaartal1967
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Ben Moonen - Stilleven met Bloemen - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Ben Moonen - Stilleven met Bloemen - Olieverf op doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1948
Afmetingen82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Broer - Stilleven met Poppen - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Henk Broer - Stilleven met Poppen - Lithografie, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen72 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Daniel Wilhelm Bekking - Landschap bij Auvergne - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!

Daniel Wilhelm Bekking - Landschap bij Auvergne - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Maroufle, Ingelijst kopen? Bied vanaf 170!

Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Maroufle, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1988
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan van den Dobbelsteen - Orbital effect kopen? Bied vanaf 1!

Jan van den Dobbelsteen - Orbital effect

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Afmetingen13 cm x 14 cm (h x b)
Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen45 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Hoos - Polderlandschap - Olieverf op Paneel kopen? Bied vanaf 150!

Frans Hoos - Polderlandschap - Olieverf op Paneel

Geplaatst doordaanj

Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Dora Garcia - Noise in your pocket kopen? Bied vanaf 1!

Dora Garcia - Noise in your pocket

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!

Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1989
Afmetingen82 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Evert Slegers - Dorpsstraat - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Evert Slegers - Dorpsstraat - Olieverf op doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen67 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst