1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2586 kunstwerken aangeboden
Ben Moonen - Stilleven met Bloemen - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Ben Moonen - Stilleven met Bloemen - Olieverf op doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1948
Afmetingen82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Broer - Stilleven met Poppen - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Henk Broer - Stilleven met Poppen - Lithografie, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen72 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Daniel Wilhelm Bekking - Landschap bij Auvergne - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!

Daniel Wilhelm Bekking - Landschap bij Auvergne - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Maroufle, Ingelijst kopen? Bied vanaf 170!

Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Maroufle, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1988
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan van den Dobbelsteen - Orbital effect kopen? Bied vanaf 1!

Jan van den Dobbelsteen - Orbital effect

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Afmetingen13 cm x 14 cm (h x b)
Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen45 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Hoos - Polderlandschap - Olieverf op Paneel kopen? Bied vanaf 150!

Frans Hoos - Polderlandschap - Olieverf op Paneel

Geplaatst doordaanj

Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Dora Garcia - Noise in your pocket kopen? Bied vanaf 1!

Dora Garcia - Noise in your pocket

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!

Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1989
Afmetingen82 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Evert Slegers - Dorpsstraat - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Evert Slegers - Dorpsstraat - Olieverf op doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen67 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stof kopen? Bied vanaf 145!

Christo - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stof

Geplaatst doorCuRio

Jaartal1999
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen27.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Olphaert den Otter - Naturisme & Historisme kopen? Bied vanaf 1!

Olphaert den Otter - Naturisme & Historisme

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1998
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Loes van der Holst - MY EAST - MY WEST- MY SUNDAY REST kopen? Bied vanaf 150!

Loes van der Holst - MY EAST - MY WEST- MY SUNDAY REST

Geplaatst doorLMaart

Jaartal2015
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gilbert & George - Planed kopen? Bied vanaf 5!

Gilbert & George - Planed

Fotografie

Geplaatst doorRenee

Jaartal2007
TechniekC-Print
Afmetingen22 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Snelders - Hommage à un inconnu kopen? Bied vanaf 1000!

Daniel Snelders - Hommage à un inconnu

Geplaatst doorMichaelMeijers

Jaartal1978
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Boonaert - Kwaremont kopen? Bied vanaf 100!

Paul Boonaert - Kwaremont

Geplaatst doorSabrina1974

Jaartal1992
TechniekAcryl
Afmetingen77 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan de Rooden - chawan kopen? Bied vanaf 55!

Jan de Rooden - chawan

Glas / Keramiek

Geplaatst doorDDC

Jaartal1962
Afmetingen8.5 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Jack Harden - Abstract kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Abstract

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1980
Afmetingen122 cm x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Wil van der Laan - Marokko kopen? Bied vanaf 35!

Wil van der Laan - Marokko

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen36 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pilar Francesch - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!

Pilar Francesch - Onbekend

Beeld / Object

Geplaatst doorLeo1962

TechniekBrons
Afmetingen40 cm x 20 cm x 12 cm (h x b x d)
Robert Barry - twee items uit de serie point d'ironie kopen? Bied vanaf 1!

Robert Barry - twee items uit de serie point d'ironie

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Ans Markus - Litho, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 159!

Ans Markus - Litho, mooi gelijst!

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pat Houkes - Interieur I kopen? Bied vanaf 30!

Pat Houkes - Interieur I

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorUsKinge

Jaartal1994
TechniekAquarel
Afmetingen37.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annora Spence - kleurenzeefdruk | 'Musicians' | 1997 (Groot werk) kopen? Bied vanaf 175!

Annora Spence - kleurenzeefdruk | 'Musicians' | 1997 (Groot werk)

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een man kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een man

Geplaatst doorenos

Afmetingen46 cm x 39 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Paul Permeke - 'zonsondergang aan zee' kopen? Bied vanaf 895!

Paul Permeke - 'zonsondergang aan zee'

Geplaatst doortomverbeiren

Afmetingen90 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - acryl/spuitbus op doek: Dwaalt - 1996 kopen? Bied vanaf 4500!

Herman Brood - acryl/spuitbus op doek: Dwaalt - 1996

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1996
TechniekAcryl
Afmetingen124.5 cm x 103.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Acryl op doek: J. van Nazareth (met certificaat broodnodig en taxatierapport HBM kopen? Bied vanaf 5950!

Herman Brood - Acryl op doek: J. van Nazareth (met certificaat broodnodig en taxatierapport HBM

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAcryl
Afmetingen164 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - acryl/spuitbus op doek kopen? Bied vanaf 4500!

Herman Brood - acryl/spuitbus op doek

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen78 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho - 1998 kopen? Bied vanaf 195!

Corneille - Litho - 1998

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Worst - Grote zeefdruk - 2002 kopen? Bied vanaf 250!

Jan Worst - Grote zeefdruk - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2002
Afmetingen120 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 50!

Wim Motz - Monotype

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekVaria
Afmetingen48.8 cm x 41.5 cm (h x b)
Charles J. Kemper - Pen tekening kopen? Bied vanaf 50!

Charles J. Kemper - Pen tekening

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet van Wijngaerdt - Ets(droge naald): pot met rozen kopen? Bied vanaf 55!

Piet van Wijngaerdt - Ets(droge naald): pot met rozen

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet van Wijngaerdt - Litho: vissersbootje kopen? Bied vanaf 55!

Piet van Wijngaerdt - Litho: vissersbootje

TechniekLitho
Afmetingen18 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet van Wijngaerdt - Litho: Visscher kopen? Bied vanaf 55!

Piet van Wijngaerdt - Litho: Visscher

TechniekLitho
Afmetingen25.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet van Wijngaerdt - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Piet van Wijngaerdt - Litho

TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Beerendonk - Ets: naakte dame kopen? Bied vanaf 45!

Theo Beerendonk - Ets: naakte dame

TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Beerendonk - Ets/aquatint kopen? Bied vanaf 45!

Theo Beerendonk - Ets/aquatint

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan van den Thillart - Litho: Voorjaar - 1958 kopen? Bied vanaf 85!

Jan van den Thillart - Litho: Voorjaar - 1958

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Beerendonk - vier etsen op 1 blad kopen? Bied vanaf 65!

Theo Beerendonk - vier etsen op 1 blad

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen7 cm x 7.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wilfred Voet - Ets: "kamer met vissen" - 1968 kopen? Bied vanaf 45!

Wilfred Voet - Ets: "kamer met vissen" - 1968

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilfred Voet - Ets: "Een dagje Goeree" - 1967 kopen? Bied vanaf 45!

Wilfred Voet - Ets: "Een dagje Goeree" - 1967

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Diana Lekkerkerker - Ets - 1972 kopen? Bied vanaf 39!

Diana Lekkerkerker - Ets - 1972

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Diana Lekkerkerker - Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 39!

Diana Lekkerkerker - Ets - 1976

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen63 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Diana Lekkerkerker - Kleurenets - 1975 kopen? Bied vanaf 39!

Diana Lekkerkerker - Kleurenets - 1975

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Naezer - Ets - 1984 kopen? Bied vanaf 55!

Jan Naezer - Ets - 1984

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen46.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 49!

Kees Salentijn - zeefdruk -1997

Jaartal1997
Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst