Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bekend, karakteristiek werk van Co Westerik. Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1965) en genummerd (77/190), en nogmaals gesigneerd en gedateerd in de plaat. In redelijke conditie; blad heeft ingelijst gezeten want het blad is sterk verkleurd binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met passe-partout valt de verkleuring minder op, maar blijft natuurlijk wel duidelijk zichtbaar (vooral de verkleuring rond de signatuur is moeilijk te negeren). Daarom bieden vanaf 1 euro!
Afmetingen: 29cm x 27cm (blad), 23cm x 20cm (beeld)
ZZZW
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-3-2018 om 12:00 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 19:05 |