5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Wonder Woman - Ets
TechniekEts
Afmetingen5 x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Shinkichi Tajiri - Knoop ( gesigneerd ) kopen? Bied vanaf 100!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Knoop ( gesigneerd )
Afmetingen55.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 195!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Geen titel
TechniekAcryl
Afmetingen79 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Piet Warffemius - Schuilen in mijn hoofd kopen? Bied vanaf 65!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Schuilen in mijn hoofd
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Eduard Flor - Ets met aquatint - Hemel overdag kopen? Bied vanaf 60!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands Ets met aquatint - Hemel overdag
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jef Diederen - Serie van 6 litho's ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen35 x 26 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Jean Ruiter - Foto, Accident on the way to Alanya - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto, Accident on the way to Alanya - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jörg Remé - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands geen titel
Afmetingen70 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Pauline Braat - Figuren. kopen? Bied vanaf 59!
Pauline Braat (1932) Nederlands Figuren.
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Corneille - 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Jan Montyn - klok met piketpaal kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands klok met piketpaal
TechniekEts
Afmetingen68.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 350
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 28!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Doosje - Ets
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Pierre Courtin - Originele lithografie - Gesigneerd - 48/60 kopen? Bied vanaf 125!
Pierre Courtin (1921) Frans Originele lithografie - Gesigneerd - 48/60
TechniekLitho
Afmetingen54 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Anton Heyboer - Met zijn boot de Y.M.348 in de haven van Ymuiden. kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Met zijn boot de Y.M.348 in de haven van Ymuiden.
Afmetingen64.5 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 300
1 bieding
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 260!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
TechniekAcryl
Afmetingen62.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1998
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Alphons Freijmuth - stilleven 3 kopen? Bied vanaf 60!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands stilleven 3
TechniekLitho
Afmetingen66.8 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Willem de Vries - Storm III kopen? Bied vanaf 90!
Willem de Vries (1948) Nederlands Storm III
Afmetingen65 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De duif, 1986
TechniekLitho
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 215
Anton Heyboer - Gemengde techniek op doek - Systeem - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Gemengde techniek op doek - Systeem - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Piet Warffemius - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen57 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Corneille - Woman and Bird kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Woman and Bird
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 875!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Compositie met personen -
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 875
Fon Klement - Paysage Jaunaire kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Paysage Jaunaire
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen71 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ans Wortel - Als een vis in het water , zo is het oog van de liefde kopen? Bied vanaf 175!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Als een vis in het water , zo is het oog van de liefde
TechniekGouache
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Ans Wortel - " vrouwen" aquarel en Gouache op paneel kopen? Bied vanaf 375!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands " vrouwen" aquarel en Gouache op paneel
TechniekGouache
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 375
Anton Heyboer - 2 zittende figuren kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 2 zittende figuren
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering .
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands danseres
TechniekStift
Afmetingen39.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Afmetingen87.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.595