| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een zéér grote kleurenlitho van de Nederlandse kunstenaar Aat Verhoog.
Gesigneerd en genummerd met potlood.
Gemaakt in een oplage van 190 exemplaren. Dit is nr 100.
Ingelijst in een kunststof lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 63 x 93 cm. Beeld, 52 x 77 cm.
Conditie: In goede staat.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Adrianus (Aat) Verhoog (Rijswijk, 11 november 1933) is een Nederlandse schilder, graficus, beeldhouwer en architect, die behoort tot de Nieuwe Haagse school.
Hij schreef zich in 1952 in aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag, waar hij in 1955 afstudeerde. Tot en met 1957 deed hij een vervolgopleiding aan de Vrije Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag.
Aat Verhoog was medeoprichter van de groep Atol en lid van de Amsterdamse kunstenaarsgroep Scorpio. Hij won in 1957 de Jacob Marisprijs voor schilderkunst.
In zijn werk staat de mens centraal. Zijn werk is vaak een geschilderd verhaal en raakt regelmatig aan het Magisch Realisme.. Zijn veelal in brons gegoten beelden zijn in dezelfde stijl als zijn schilderijen.
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Ruiters te paard”).
Kunstenaar: Aat Verhoog.
Techniek: Litho.
Jaartal: ca 1980.
Ingelijst: In een kunststof lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.
Oplage: 190 exemplaren. Dit is nr 100.
Conditie: In goede staat.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
LET OP:
-De ingelijste litho kan afgehaald worden (in Amsterdam).
- Vanwege het grote formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan de litho alleen verzonden worden ZONDER lijst, passe-partout en glasplaat.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).
Naar België: 15,00 euro.
(De litho wordt zonder lijst, passe-partout en glasplaat verzonden).
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, affiches, kunstboeken en andere kunst.
| Transport | |
| Garantie | |