Aat Verhoog - Aat Verhoog, litho - Verkocht

Aat Verhoog, litho kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Aat Verhoog, litho kopen? Bied vanaf 45!Aat Verhoog, litho kopen? Bied vanaf 45!Aat Verhoog, litho kopen? Bied vanaf 45!
  • Aat Verhoog (1933)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho van Aat Verhoog, gesigneerd en genummerd in potlood, nummer 27/100. Afmetingen blad 76,5x56,5 cm. Beeld 45x34. In prima conditie, op de rechteronderhoek van het blad zit een vlek, ook linksbovenaan, en de uiterste randen van het blad zijn wat bruin, zie foto's. Beeld uitstekend.

Wordt verstuurd tussen twee platen.