Aat Verhoog - Aat Verhoog, Pak me dan Blindeman, Kleurenlitho - Verkocht

Aat Verhoog, Pak me dan Blindeman, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Aat Verhoog, Pak me dan Blindeman, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!Aat Verhoog, Pak me dan Blindeman, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!
  • Aat Verhoog (1933)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kleurenlitho door Aat Verhoog.

Voorstelling van twee vrouwen die een spelletje doen met een geblinddoekte man.

Losbladig, beeldmaat 51x65

Gesigneerd en genummerd r.o. 'Aat verhoog' en '8/35'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)