Aat Verhoog - De paardenrace

Aat Verhoog - De paardenrace kopen? Bied vanaf 30!
Aat Verhoog - De paardenrace kopen? Bied vanaf 30!Aat Verhoog - De paardenrace kopen? Bied vanaf 30!
  • Aat Verhoog (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/100
Vroeg werk van Aat Verhoog.

De prent is iets verkleurd. Aan de buitenranden is dat goed te zien.

Starttijd:13-08-2022 om 11:44
Eindtijd:27-08-2022 om 22:33
Openingsbod € 30
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland