Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 40!Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 40!Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 40!
  • Aat Verhoog (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1965
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage58/190
Litho van Aat Verhoog, getiteld 'de ruiters van de tijd' en genummerd (58/190) + stempel in relief. Uit 1965. Ook opgenomen in collectie van het Centraal Museum in Utrecht. Kleine vlek aan linkerzijde (zie foto's).

Kleine vlek aan linkerzijde (zie foto). Randen licht gerafeld.

Sluit binnenkort 12m 41s
Huidig bod€ 40
Volgend minimum bod: € 45
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
Starttijd:21-09-2022 om 08:36
Eindtijd:30-09-2022 om 22:36
Qubizz
28 sep. / 21:22
€ 40