Aat Verhoog - De ruiters van de tijd - Verkocht

Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 40!Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 40!Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 40!
  • Aat Verhoog (1933)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1965
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 53 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 58/190
Litho van Aat Verhoog, getiteld 'de ruiters van de tijd' en genummerd (58/190) + stempel in relief. Uit 1965. Ook opgenomen in collectie van het Centraal Museum in Utrecht. Kleine vlek aan linkerzijde (zie foto's).

Kleine vlek aan linkerzijde (zie foto). Randen licht gerafeld.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25