Aat Verhoog - Zonder titel - Verkocht

Aat Verhoog - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Aat Verhoog - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Aat Verhoog - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Aat Verhoog - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Aat Verhoog (1933)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 190
Litho uit een serie van Prent 190.
Oplage 7/190.
Blad is in perfecte conditie.
Afmeting blad 56 x 77 cm.

Verzending tegen hoger tarief ivm. afmeting.  Alleen binnen Nederland.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50