Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Johannes Itten - 3 boeken, o.a. het vroege werk
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1956 |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22.3 x 27.7 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72.5 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 14 |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zutphen, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Zutphen, Nederland |
Starttijd | 23-3-2024 om 13:23 |
Eindtijd | 30-3-2024 om 15:52 |