Constant - Conversatie

Constant - Conversatie kopen? Bied vanaf 600!
  • Constant (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
Passe-partout70 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Bijzondere ets die je niet vaak tegenkomt. Ets is in twee kleuren. Ets is onder het passe-partout licht verkleurd.

Aangeschaft via veiling. Aangegeven door veilinghuis dat het werk daarvoor tot de privé collectie behoorde van artiest Olav Vorsel

Starttijd:20-08-2022 om 20:21
Eindtijd:30-08-2022 om 22:27
Openingsbod € 600
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland