Constant - Ets: Echtpaar - Verkocht

Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 295!Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 295!Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 295!
  • Constant (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageX/XX
Ets van Constant. Titel: Echtpaar. Nummer: X/XX. Afmetingen werk: H55x b45.5cm. Afmetingen voorstelling: H13.5 x b14cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Er zit links bovenaan een kleine vouw in de hoek, goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,95

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd15-10-2020 om 12:38
Eindtijd26-10-2020 om 22:43
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken