Constant - "L'ultima cena"- grote ets/aquatint - oplage: 70 ex. - hand gesigneerd - Verkocht

Constant - "L'ultima cena"- grote ets/aquatint - oplage: 70 ex. - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1450!
Grafiek (handgesigneerd)

Constant - "L'ultima cena"- grote ets/aquatint - oplage: 70 ex. - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1450!Constant - "L'ultima cena"- grote ets/aquatint - oplage: 70 ex. - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1450!Constant - "L'ultima cena"- grote ets/aquatint - oplage: 70 ex. - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1450!Constant - "L'ultima cena"- grote ets/aquatint - oplage: 70 ex. - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1450!Constant - "L'ultima cena"- grote ets/aquatint - oplage: 70 ex. - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1450!Constant - "L'ultima cena"- grote ets/aquatint - oplage: 70 ex. - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1450!Constant - "L'ultima cena"- grote ets/aquatint - oplage: 70 ex. - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1450!
  • Constant (1920-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1980
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 64 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 93 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 70
Constant Anton Nieuwenhuys (1920-2005).

"L'ultima cena".

Ets/aquatint.

Oplage: 70 ex..

Hand gesigneerd r.o..

Genummerd l.o..

Formaat: 64 x 70 cm., in goudkleurige lijst: 93 x 100 cm..

Jaar: 1980.

Zeer goede staat (lijst met zeer lichte gebruikssporen, maar kan zo aan de muur).

Gezien het formaat alleen bezorging via Swift (afhalen uiteraard mogelijk, in Lelystad of Monnickendam als dat makkelijker is).