Kunstenaar: Corneille Titel: Figuratieve Compositie, 1982 Techniek: Lithografie Medium: Fine art paper Afmetingen: 31 x 20 cm Gesigneerd: Ja, editie van 200 Ingelijst: Ja, 60 x 40 cm Conditie: Mint
Dit object wordt aangeboden door Kunstgalerie Arterego en de authenticiteit wordt gegarandeerd. Kijk op www.Arterego.nl voor onze volledige collectie.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Castricum, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00