Corneille - Aliance [ zeer groot] - Verkocht

Corneille - Aliance [ zeer groot] kopen? Bied vanaf 299!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Aliance [ zeer groot] kopen? Bied vanaf 299!Corneille - Aliance [ zeer groot] kopen? Bied vanaf 299!Corneille - Aliance [ zeer groot] kopen? Bied vanaf 299!Corneille - Aliance [ zeer groot] kopen? Bied vanaf 299!Corneille - Aliance [ zeer groot] kopen? Bied vanaf 299!Corneille - Aliance [ zeer groot] kopen? Bied vanaf 299!Corneille - Aliance [ zeer groot] kopen? Bied vanaf 299!Corneille - Aliance [ zeer groot] kopen? Bied vanaf 299!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 120 cm (h x b)
Incl. lijst 101 x 131 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 250
Uniek en erg mooi ingelijst 2 zeefdrukken van corneille getiteld:Aliance uit 1992.
Oplagenummers: 152/250 en 153/250.
Uiteraard potlood gesigneerd gedateerd en genummerd door corneille.

Zeer fraaie eyecatcher voor thuis of op kantoor.
Ophangklaar

I.v.m. de grote en de kwetsbaarheid van het werk kan dit niet verzonden worden.
afhalen kan in eindhoven
persoonlijke bezorging is mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,30 /km
nvt