Jaartal: 1998
Techniek: Zeefdruk.
Afmetingen beeld: 22 x 17 cm.
Lijst: 45,0 x 42,0 cm, in prachtige zwarte houten lijst met zilveren bies in wit pars partout. Lijst is 5 cm breed en 2,5 cm hoog. Professioneel ingelijst.
Signatuur: Hand gesigneerd door kunstenaar
Conditie: Zeer goed. Prachtig klein werk van Corneille kan zo aan de muur. Zelf niet eerder aangeboden gezien.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen op zoom, Nederland
Tot 5 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 17,50
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00