Corneille - Cobra figuren

Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!
Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille

een ingelijste litho van corneille
gesigneerd rechtsonder en 1998 en midden onder  1948
Kan worden afgehaald of door verkoper worden afgeleverd , kan niet verstuurd worden vanwege glasplaat, indien toch versturen  via post.nl of andere dan excl omlijsting .

Starttijd:18-09-2022 om 15:34
Eindtijd:25-09-2022 om 20:20
Openingsbod € 525
ObjectlocatieKrimpen aan de Ijssel, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa