Corneille - Corneille (1922-2010) - zeefdruk 31/160, gesigneerd en '91 - Verkocht

Corneille (1922-2010) - zeefdruk 31/160, gesigneerd en '91 kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille (1922-2010) - zeefdruk 31/160, gesigneerd en '91 kopen? Bied vanaf 55!Corneille (1922-2010) - zeefdruk 31/160, gesigneerd en '91 kopen? Bied vanaf 55!Corneille (1922-2010) - zeefdruk 31/160, gesigneerd en '91 kopen? Bied vanaf 55!Corneille (1922-2010) - zeefdruk 31/160, gesigneerd en '91 kopen? Bied vanaf 55!Corneille (1922-2010) - zeefdruk 31/160, gesigneerd en '91 kopen? Bied vanaf 55!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Corneille (1922-2010)

Zeefdruk 31/160, gesigneerd en gedateerd '91

Afmetingen blad: 36cm x 31,5cm

Het werk is nooit ingelijst geweest en in goede staat. Het papierwerk is voorzien van een GKM edition Suede stempel.

Verzenden mogelijk