Corneille - Corneille gesigneerde ets met aquatint 1948 - 1988 - Verkocht

Corneille gesigneerde ets met aquatint 1948 - 1988  kopen? Bied vanaf 395!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige grote ets/aquatint uit 1988, uitgegeven 40 jaar naar de oprichting van de CoBrA-groep.

Uitgegeven door Galleria San Carlo Milano en Galleria Palazzo Vecchio Firenze op speciaal voor Corneille vervaardigd handgeschept papier met de signatuur van Corneille als watermerk.

Het werk is gesigneerd en genummerd en is ingelijst in fraaie verzilverde houten lijst met de afmetingen 92 x 90 cm.

Gezien de kwetsbaarheid heeft ophalen de voorkeur, eventuele verzending per koerier in overleg.