Corneille - Corneille - grote ingelijste zeefdruk - 1989 - Verkocht

Corneille - grote ingelijste zeefdruk - 1989 kopen? Bied vanaf 750!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - grote ingelijste zeefdruk - 1989 kopen? Bied vanaf 750!Corneille - grote ingelijste zeefdruk - 1989 kopen? Bied vanaf 750!Corneille - grote ingelijste zeefdruk - 1989 kopen? Bied vanaf 750!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Grote ingelijste zeefdruk van Corneille uit 1989. Afmetingen incl. lijst: h100 x b100 cm. Afmetingen werk: h75 x b75 cm. Nummer: 43/200. Het werk is rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar gesigneerd.

Conditie: in goede staat.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

De kosten voor een koerier bedragen ongeveer 50 euro binnen Nederland. Voor België en de Waddeneilanden kan een offerte worden aangevraagd.