| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote ingelijste Corneille zeefdruk. Gesigneerd. Jaar 1997. Afmetingen incl. lijst: 95 x 95 cm. Afmetingen voorstelling: 64 x 64 cm. Nummer: 23/150.
Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
De zeedruk is af te halen in Naaldwijk. Verzenden kan met een koerier. De kosten zijn 50 euro binnen Nederland (met uizondering van de Waddeneilanden).
| Transport | |
| Garantie | |