| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote litho van Corneille uit 1987. Titel: onbekend. Nummer: 158/200. Dit werk is uitgegeven door GKM - Zweden. Zie de stempel linksonder. afmetingen blad: H60 x b78,5 cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd ('87) door de kunstenaar.
Conditie: in goede staat.
| Transport | |
| Garantie | |