Corneille - Corneille grote zeefdruk ingelijst - 2001 - Verkocht

Corneille grote zeefdruk ingelijst - 2001 kopen? Bied vanaf 325!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille grote zeefdruk ingelijst - 2001 kopen? Bied vanaf 325!Corneille grote zeefdruk ingelijst - 2001 kopen? Bied vanaf 325!Corneille grote zeefdruk ingelijst - 2001 kopen? Bied vanaf 325!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer fraaie zeefdruk van Corneille op lompenpapier - gesigneerd en genummerd.

Het werk is fraai ingelijst in een verzilverde houten lijst - zeefdruk en lijst in zeer goede conditie.

Afmetingen: 101 x 81 cm.